Za nami kolejne zgromadzenia wspólników spółek | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Za nami kolejne zgromadzenia wspólników spółek

Krzysztof Napierski / 25 czerwca 2026

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta Mława odbyły się zwyczajne zgromadzenia wspólników dwóch kolejnych spółek komunalnych ze 100% udziałem Miasta Mława – Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalni Ścieków „WOD-KAN” Sp. z o.o. w Mławie (22 czerwca 2026 r.) i Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Mławie (25 czerwca 2026 r.).

Zwołanie zwyczajnych zgromadzeń wspólników stanowi ustawowy obowiązek wynikający z przepisów Kodeksu spółek handlowych. Podczas posiedzeń rozpatrzono i zatwierdzono sprawozdania finansowe oraz sprawozdania z działalności zarządów za 2025 rok, zapoznano się ze sprawozdaniami rad nadzorczych, a także podjęto uchwały dotyczące podziału wyniku finansowego i udzielenia absolutorium członkom organów spółek z wykonania przez nich obowiązków w minionym roku obrotowym.

Zgromadzenia były również okazją do podsumowania działalności spółek oraz omówienia planów i kierunków ich dalszego rozwoju.

LG, KN

fot.: KN