Imprezy na estradzie w parku

Zapraszamy do miejskiego zieleńca na Disco PARKiet!

Data wpisu: 2017-05-22 11:35:00
Zapraszamy do miejskiego zieleńca na Disco PARKiet!
Bawmy się w parku jak za dawnych lat! Przez całe wakacje w miejskim zieleńcu organizowane są zabawy taneczne dla mieszkańców pod hasłem „Disco PARKiet”. Muzykę zapewniają zespoły Duo, Fresh i Tutto Bene.

Piknik z czworonogiem, czyli po ludzku o psich sprawach

Data wpisu: 2016-09-09 15:13:00
Piknik z czworonogiem, czyli po ludzku o psich sprawach
11 września br. Miejski Dom Kultury w Mławie zaprasza wszystkich właścicieli i miłośników psów na happening edukacyjno-integracyjny pn. „Po ludzku o psich sprawach". Tego dnia w parku miejskim w Mławie zorganizowanych zostanie wiele atrakcji, zarówno dla czworonożnych pupili, jak i ich opiekunów. W programie przewidziana jest wystawa psów nierasowych, konkursy dla dzieci oraz konsultacje ekspertów z przychodni weterynaryjnych.

Tanecznie pod chmurką – czyli odnawiamy tradycję tanecznych imprez w Parku Miejskim, kolejne spotkanie

Data wpisu: 2016-08-30 13:48:00
Tanecznie pod chmurką  czyli odnawiamy tradycję tanecznych imprez w Parku Miejskim, kolejne spotkanie
Czy pamiętają Państwo dawne potańcówki w Parku Miejskim w Mławie? Na pewno wielu starszych nieco mieszkańców Mławy kojarzy te momenty bardzo sympatycznie. Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS postanowiło odnowić tę wpisaną niegdyś w panoramę miasta tradycję. Już po raz kolejny w tym sezonie, przygotowaliśmy dla mieszkańców Mławy spotkanie taneczne w Parku Miejskim pod znanym już hasłem Tanecznie pod Chmurką.

DON WASYL I CYGAŃSKIE GWIAZDY JUŻ W TYM TYGODNIU W MŁAWIE

Data wpisu: 2016-08-19 15:43:00
DON WASYL I CYGAŃSKIE GWIAZDY JUŻ W TYM TYGODNIU W MŁAWIE
Sezon koncertowy na Estradzie w Parku Miejskim trwa i jest w tym roku wyjątkowo taneczny. Ale prawdziwa uczta dla miłośników tańca i śpiewu, dopiero przed nami.

W niedzielę VIII Festiwal Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej

Data wpisu: 2016-08-11 12:44:00
W niedzielę VIII Festiwal Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej
Klub Seniora „Pogodny Uśmiech" serdecznie zaprasza na kolejny Festiwal Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej. Corocznie z okazji Święta Wojska Polskiego prezentują się zespołu seniorów w repertuarze piosenek żołnierskich. Na tegoroczny koncert Klub Seniora zaprosił gości z zewnątrz. Na deskach estrady w niedzielę, 14 sierpnia od godz. 17.00 zaprezentują się Dąbkowiacy, zespół „Sami Swoi" oraz mławska grupa „Pokolenie". Wystąpi również znany seniorom muzyk – Piotr Marlęga.

Tanecznie pod chmurką – czyli odnawiamy tradycję tanecznych imprez w Parku Miejskim – II spotkanie

Data wpisu: 2016-08-08 13:17:00
Tanecznie pod chmurką  czyli odnawiamy tradycję tanecznych imprez w Parku Miejskim  II spotkanie
Czy pamiętają Państwo dawne potańcówki w Parku Miejskim w Mławie? Na pewno wielu starszych nieco mieszkańców Mławy kojarzy te momenty bardzo sympatycznie. Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS postanowiło odnowić tę wpisaną niegdyś w panoramę miasta tradycję. Już 13 sierpnia w sobotę, od godziny 17:00 do 20:00 odbędzie się kolejna letnia impreza taneczna w Parku Miejskim.

Piknik integracyjny na estradzie, zapraszamy!

Data wpisu: 2016-07-29 08:16:00
Piknik integracyjny na estradzie, zapraszamy!
Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „DROGA" jest organizatorem pikniku profilaktyczno - integracyjnego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 31 lipca od godz. 18.00 na estradzie parku miejskiego. Celem pikniku jest promocja trzeźwego stylu życia połączona z zabawą dla wszystkich mieszkańców. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji!

Data wpisu: 2016-07-01 08:11:00
Czy pamiętają Państwo dawne potańcówki w Parku Miejskim w Mławie? Na pewno wielu starszych nieco mieszkańców Mławy kojarzy te momenty bardzo sympatycznie. Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS postanowiło odnowić tę wpisaną niegdyś w panoramę miasta tradycję. Już 3 lipca w niedzielę, od godziny 17:00 do 20:00 odbędzie się pierwsza letnia impreza taneczna w Parku Miejskim.

Mławski Oddział NSZZ Solidarność zaprasza na obchody XXXV-lecia Solidarności

Data wpisu: 2015-09-11 09:19:00
Mławski Oddział NSZZ Solidarność zaprasza na obchody XXXV-lecia Solidarności
W związku z XXXV-leciem powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność", Rada Oddziału Mławskiej Solidarności dla upamiętnienia wydarzenia zaprasza na obchody rocznicowe.

Taniec pod gwiazdami w najbliższą niedzielę

Data wpisu: 2015-09-02 12:18:00
Taniec pod gwiazdami w najbliższą niedzielę
Stowarzyszenie Mławskie Centrum Tańca serdecznie zaprasza na imprezę plenerową "Taniec pod gwiazdami", która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 6 września, od godz. 17.00 na Estradzie w Parku Miejskim.